• head_banner

Контактирајте не

Контактирајте не

Chenming Industry & Commerce Shouguang Co., Ltd.

Адреса

Бр. 214, градина Венкван, патот Беихаи, Веифанг, Шандонг, Кина

Е-пошта

Телефон

Продажба: 15069675598

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

сабота,Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја