• head_banner

Вести

Вести

 • Воведување на производи од дрво пластика

  Воведување на производи од дрво пластика

  Горди сме што ви претставуваме низа еколошки и издржливи производи кои ја комбинираат убавината на природното дрво со разновидноста на пластиката.Следно е дрвените пластични ѕидни панели.Без разлика дали сте повторно...
  Прочитај повеќе
 • Примена на акустични панели

  Примена на акустични панели

  Кога станува збор за подобрување на акустиката на просторот, примената на акустичните панели може да направи значителна разлика.Овие панели, познати и како акустични панели или панели за звучна изолација, се дизајнирани да го намалат нивото на бучава со апсорпција на ...
  Прочитај повеќе
 • Првомајска групна зграда

  Првомајска групна зграда

  Први мај не е само среќен празник за семејствата, туку и одлична можност компаниите да ги зајакнат односите и да поттикнат хармонична и среќна работна средина.Активностите за градење на корпоративни тимови стануваат сè попопуларни во последниве години, бидејќи организаторите...
  Прочитај повеќе
 • Фабричка проверка и испорака

  Фабричка проверка и испорака

  Два клучни чекори во процесот кога станува збор за обезбедување на задоволство на клиентите се инспекцијата и испораката.За да се осигураме дека нашите клиенти го добиваат најдобриот можен производ, важно е да внимаваме...
  Прочитај повеќе
 • летва ѕиден панел

  летва ѕиден панел

  Ви го претставуваме нашиот иновативен и разноврсен производ, таблата со ѕидни ленти.Ова е суштински елемент за оние кои бараат лесно за употреба и практично решение за складирање.Панелот за ѕидни летви е идеален производ за секој кој бара повеќе простор во...
  Прочитај повеќе
 • Акустичен ѕиден панел

  Акустичен ѕиден панел

  Ви го претставуваме нашиот акустичен ѕиден панел, совршено решение за оние кои сакаат да го подобрат својот простор и естетски и акустички.Нашиот акустичен ѕиден панел е дизајниран да обезбеди убава завршница на вашите ѕидови додека апсорбира...
  Прочитај повеќе
 • WPC ѕиден панел

  WPC ѕиден панел

  Ви ги претставуваме ѕидните панели WPC – совршено решение за модерен и одржлив внатрешен дизајн.Направени од мешавина на рециклирано дрво и пластика, овие панели нудат издржлива и ниска алтернатива за одржување на традицијата...
  Прочитај повеќе
 • ПВЦ обложен медијапан со бравици

  ПВЦ обложен медијапан со бравици

  ПВЦ обложена со флеш МДФ се однесува на лесонит со средна густина (МДФ) кој е обложен со слој од ПВЦ (поливинил хлорид) материјал.Овој слој обезбедува дополнителна заштита од влага и абење....
  Прочитај повеќе
 • Стаклен излог

  Стаклен излог

  Стаклена изложба е парче мебел што вообичаено се користи во продавници, музеи, галерии или изложби за прикажување производи, артефакти или вредни предмети.Обично е направен од стаклени панели кои обезбедуваат визуелен пристап до предметите внатре и ги штитат од прашина или оштетување.Гл...
  Прочитај повеќе
 • Панел за ѕид од меламин

  Панел за ѕид од меламин

  Панелот со меламин е еден вид ѕидна облога што е направена со меламинска завршница.Површината е испечатена со шара од дрво, а потоа покриена со проѕирен слој смола за да се создаде издржлива и отпорна на гребнатини површина.Slatwall панелите имаат хоризонтални жлебови или слотови кои одвојуваат ...
  Прочитај повеќе
 • ПВЦ флексибилен ѕиден панел од медијапан со брави

  ПВЦ флексибилен ѕиден панел од медијапан со брави

  ПВЦ флексибилен флексибилен MDF ѕиден панел е декоративен ѕиден панел изработен со флексибилен МДФ (влакно со средна густина) како јадро и флексибилен ПВЦ (поливинил хлорид).Отвореното јадро обезбедува цврстина и цврстина на панелот додека флексибилната PVC обвивка овозможува ...
  Прочитај повеќе
 • фурнир, флексибилен ѕиден панел од медијапан со брави

  фурнир, флексибилен ѕиден панел од медијапан со брави

  Ѕидни панели со флексибилни медијапан со фурнир се еден вид декоративни ѕидни панели изработени од МДФ (лесонит со средна густина) со облога од фурнир.Дизајнот со бразди му дава текстуриран изглед, додека флексибилноста овозможува полесна инсталација на закривени ѕидови или површини.Овие ѕидни панели додаваат ...
  Прочитај повеќе
123Следно >>> Страница 1/3