Нашиот производ

Можеме да испорачаме МДФ, ПБ, иверица, меламинска плоча, кожа на вратата, ѕид од медијапан и штипки, витрина за прикажување итн.

 • SLATWALL

 • ПРИКАЖИ ВИТРИН И ПАРТ

 • штица од МДФ

 • GROOVE board

 • КОЖА И ВРАТА НА ВРАТА

 • ПВЦ ЛЕСНИЦА НА РАБИТЕ

 • ИСТЕРКА

 • МДФ

 • ТАБЛА ЗА ЧУВКИ

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ ВО ШОПИНГ

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ ЗА НАШАТА КОМПАНИЈА

Chenming Industry & Commerce Shouguang Co., Ltd со повеќе од 20 години искуство во дизајн и производство, целосен сет на професионални капацитети за различни опции за материјали, дрво, алуминиум, стакло итн, можеме да снабдуваме МДФ, PB, иверица, меламинска плоча, кожа на врата , MDF slatwall и pegboard, изложбена витрина, итн. Имаме силен тим за истражување и развој и строга контрола на КК, обезбедуваме тела за прикажување на продавницата OEM и ODM за глобалните клиенти.
Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и заедно да ја создадете деловната иднина.

Нашиот блог

 • Епидемиското опкружување го забави темпото на производство на плочи.

  Епидемијата во Шандонг трае речиси половина месец.Со цел да се соработува со спречување на епидемијата, многу фабрики за плочи во Шандонг мораа да го прекинат производството.На 12 март, Шоугуанг, провинцијата Шандонг, го започна својот прв круг на големи тестови на нуклеинска киселина низ округот.Во реце...

 • Chenming индустрија и трговија: Посветени на создавање на светската линија за склопување плочи

  Дрвната индустрија Chenming, со децении на производители на зелени плочи, е посветена на создавање заштита на животната средина, здравје и диверзификација на претпријатијата за плочи.Неодамна, во интегративниот проект за обработка и монтажа на плочата chenhong на производствената работилница, целосно автоматизирано производство ли...

 • Добредојдовте на официјалната веб-страница на Chenming Industry & Commerce Shouguang Co., Ltd.

  Chenming Industry & Commerce Shouguang Co., Ltd со повеќе од 20 години искуство во дизајн и производство, целосен сет на професионални капацитети за различни опции за материјали, дрво, алуминиум, стакло итн, можеме да снабдуваме МДФ, PB, иверица, меламинска плоча, кожа на врата , МДФ лопатка и штипка, дисплеј ...

Тука сме и ние