• koka_banderolë

Lajme

Lajme

 • Prezantimi i produkteve plastike prej druri

  Prezantimi i produkteve plastike prej druri

  Ne jemi krenarë të paraqesim një sërë produktesh miqësore me mjedisin dhe të qëndrueshme që kombinojnë bukurinë e drurit natyror me shkathtësinë e plastikës.Më pas janë panelet e murit prej druri plastike.Pavarësisht nëse jeni ri...
  Lexo më shumë
 • Aplikimi i paneleve akustike

  Aplikimi i paneleve akustike

  Kur bëhet fjalë për përmirësimin e akustikës së një hapësire, aplikimi i paneleve akustike mund të bëjë një ndryshim të rëndësishëm.Këto panele, të njohura gjithashtu si panele akustike ose panele izoluese të zërit, janë krijuar për të reduktuar nivelet e zhurmës duke thithur ...
  Lexo më shumë
 • Ndërtesa e Grupit të Ditës së Majit

  Ndërtesa e Grupit të Ditës së Majit

  1 Maji nuk është vetëm një festë e lumtur për familjet, por edhe një mundësi e shkëlqyer për kompanitë për të forcuar marrëdhëniet dhe për të nxitur një mjedis pune harmonik dhe të lumtur.Aktivitetet e ndërtimit të ekipit të korporatave janë bërë gjithnjë e më popullore vitet e fundit, pasi organizatorët...
  Lexo më shumë
 • Inspektimi dhe dorëzimi i fabrikës

  Inspektimi dhe dorëzimi i fabrikës

  Dy hapa kyç në proces kur bëhet fjalë për sigurimin e kënaqësisë së klientit janë inspektimi dhe shpërndarja.Për të siguruar që klientët tanë të marrin produktin më të mirë të mundshëm, është e rëndësishme të kemi kujdes...
  Lexo më shumë
 • panel muri me pllakë

  panel muri me pllakë

  Prezantimi i produktit tonë inovativ dhe të gjithanshëm, Paneli i Murit Slat.Ky është një artikull thelbësor për ata që kërkojnë një zgjidhje ruajtjeje të lehtë për t'u përdorur dhe të përshtatshme.Paneli i murit Slat është një produkt ideal për këdo që kërkon më shumë hapësirë ​​në...
  Lexo më shumë
 • Paneli akustik i murit

  Paneli akustik i murit

  Prezantimi i panelit tonë të murit akustik, zgjidhja perfekte për ata që duan të përmirësojnë hapësirën e tyre si nga ana estetike ashtu edhe akustike.Paneli ynë akustik i murit është projektuar për të siguruar një përfundim të bukur në muret tuaja duke thithur...
  Lexo më shumë
 • Paneli i murit WPC

  Paneli i murit WPC

  Prezantimi i paneleve të murit WPC – zgjidhja perfekte për dizajn të brendshëm modern dhe të qëndrueshëm.Të bëra nga një përzierje e drurit dhe plastikës së ricikluar, këto panele ofrojnë një alternativë të qëndrueshme dhe me pak mirëmbajtje ndaj traditës...
  Lexo më shumë
 • MDF me rrathë të veshur me PVC

  MDF me rrathë të veshur me PVC

  MDF me rrathë të veshur me PVC i referohet kartonit me fibër me densitet të mesëm (MDF) që është veshur me një shtresë materiali PVC (polivinil klorur).Kjo shtresë siguron mbrojtje shtesë kundër lagështirës dhe konsumit....
  Lexo më shumë
 • Vitrinë e xhamit

  Vitrinë e xhamit

  Një vitrinë xhami është një pjesë e mobiljeve që përdoret zakonisht në dyqane me pakicë, muze, galeri ose ekspozita për të shfaqur produkte, objekte ose sende me vlerë.Zakonisht është bërë nga panele qelqi që ofrojnë akses vizual në objektet brenda dhe i mbrojnë ato nga pluhuri ose dëmtimi.Gl...
  Lexo më shumë
 • Panele murale melamine

  Panele murale melamine

  Një panel melamine është një lloj dërrase muri që është bërë me një përfundim melamine.Sipërfaqja printohet me një model kokrriza druri dhe më pas mbulohet me një shtresë të pastër rrëshirë për të krijuar një sipërfaqe të qëndrueshme dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.Panelet slatwall kanë brazda horizontale ose çarje që ofrojnë...
  Lexo më shumë
 • Panele muri MDF fleksibël me flamuj PVC

  Panele muri MDF fleksibël me flamuj PVC

  Një panel muri MDF fleksibël me rrathë PVC është një panel muri dekorativ i bërë me MDF të rrahur (dërrasë fibre me densitet të mesëm) si bërthamë dhe një sipërfaqe fleksibël PVC (klorur polivinil).Bërthama e rrahur siguron forcë dhe ngurtësi në panel, ndërsa fytyra fleksibël PVC lejon...
  Lexo më shumë
 • Panel muri MDF fleksibël me rimeso

  Panel muri MDF fleksibël me rimeso

  Panelet e murit MDF fleksibël me rimeso janë një lloj paneli muri dekorativ që është bërë nga MDF (dërrasë fibër me densitet të mesëm) me një rimeso.Dizajni me krahë i jep asaj një pamje me teksturë, ndërsa fleksibiliteti lejon instalim më të lehtë në mure ose sipërfaqe të lakuar.Këto panele muri shtojnë...
  Lexo më shumë
123Tjetra >>> Faqe 1/3