Produkti ynë

Ne mund të furnizojmë MDF, PB, kompensatë, dërrasë melamine, lëkurë dere, mur MDF dhe kunj, vitrinë, etj.

 • SLATWALL

 • SHPALL VITRINA DHE BANKER

 • PEGBOARD MDF

 • GROOVE BOARD

 • LEKURA E DERËS DHE DERA

 • BANDING TEHESH PVC

 • Kompensatë

 • MDF

 • PARTICLETARO

 • PRODUKTET LIDHUR NË BLERJE

LEXO MË SHUMË PËR KOMPANINË TONË

Chenming Industry & Commerce Shouguang Co., Ltd me më shumë se 20 vjet përvojë në projektim dhe prodhim, komplet i plotë i objekteve profesionale për opsione të ndryshme materialesh, dru, alumin, qelq etj, ne mund të furnizojmë MDF, PB, kompensatë, dërrasë melamine, lëkurë dere , slatwall MDF dhe pegboard, vitrinë e ekranit, etj. Ne kemi ekip të fortë R&D dhe kontroll të rreptë QC, ne ofrojmë pajisje ekrani të dyqaneve OEM & ODM për klientët globalë.
Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë dhe të krijoni së bashku të ardhmen e biznesit.

Blogu ynë

 • Prezantimi i produkteve plastike prej druri

  Ne jemi krenarë të paraqesim një sërë produktesh miqësore me mjedisin dhe të qëndrueshme që kombinojnë bukurinë e drurit natyror me shkathtësinë e plastikës.Më pas janë panelet e murit prej druri plastike.Pavarësisht nëse jeni ri...

 • Aplikimi i paneleve akustike

  Kur bëhet fjalë për përmirësimin e akustikës së një hapësire, aplikimi i paneleve akustike mund të bëjë një ndryshim të rëndësishëm.Këto panele, të njohura gjithashtu si panele akustike ose panele izoluese të zërit, janë krijuar për të reduktuar nivelet e zhurmës duke thithur ...

 • Ndërtesa e Grupit të Ditës së Majit

  1 Maji nuk është vetëm një festë e lumtur për familjet, por edhe një mundësi e shkëlqyer për kompanitë për të forcuar marrëdhëniet dhe për të nxitur një mjedis pune harmonik dhe të lumtur.Aktivitetet e ndërtimit të ekipit të korporatave janë bërë gjithnjë e më popullore vitet e fundit, pasi organizatorët...

 • Inspektimi dhe dorëzimi i fabrikës

  Dy hapa kyç në proces kur bëhet fjalë për sigurimin e kënaqësisë së klientit janë inspektimi dhe shpërndarja.Për të siguruar që klientët tanë të marrin produktin më të mirë të mundshëm, është e rëndësishme të kemi kujdes...

 • panel muri me pllakë

  Prezantimi i produktit tonë inovativ dhe të gjithanshëm, Paneli i Murit Slat.Ky është një artikull thelbësor për ata që kërkojnë një zgjidhje ruajtjeje të lehtë për t'u përdorur dhe të përshtatshme.Paneli i murit Slat është një produkt ideal për këdo që kërkon më shumë hapësirë ​​në...

Këtu jemi edhe ne